Razem możemy więcej

Wspieraj nas

Razem możemy więcej

Jak nas wesprzec?

Możesz nam pomóc na wiele sposobów:

 1. Powiedz innym o nas. Opowiedz o naszych działaniach swojej rodzinie, znajomym i współpracownikom. To nieoceniona pomoc dla naszych wspólnych, stowarzyszeniowych działań.
 2.  Obserwuj nasze media społecznościowe, polub i obserwuj nas na Facebooku, udostępniaj nasze posty.
 3.  Zgłoś nam ciekawy pomysł spójny z naszymi celami. Jeśli okaże się ciekawy i realny w wykonaniu chętnie nawiążemy z Tobą współpracę przy jego realizacji.
 4.  Wspieraj nas zupełnie za darmo, podczas zakupów w wybranych online, dzięki innowacyjnemu serwisowi FaniMani. Robisz zakupy jak zwykle, płacisz tyle samo, a część przekazanych przez Ciebie środków trafia na wybrany cel społeczny. Wspieranie jeszcze nigdy nie było tak proste! Szczegóły znajdziesz tutaj.
 5. Przekaż w formie darowizny dowolną kwotę na nasze konto:
  Jasielskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców
 6. Kadyiego 12, 38-200 Jasło

Nr konta: 18 1090 2590 0000 0001 3400 4882 (Santander Bank)
Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe JSP

Każda kwota nawet niewielka, jest dla nas ważna. Nie tylko daje nam większe możliwości działania, ale też stanowi motywujący dowód, że nasza działalność jest Twoim zdaniem ważna, warta wspierania. Pamiętaj, że kwotę przekazanej nam darowizny możesz odliczyć od podstawy swojego opodatkowania!

 1. Zostań Członkiem Zwyczajnym Stowarzyszenia jako „osoba fizyczna”. Włączysz się aktywnie w życie naszego Stowarzyszenia, otrzymasz zniżki na organizowane przez nas szkolenia i eventy, a przy tym wspomożesz nas symboliczną składką członkowską – szczegóły znajdziesz tutaj.
 2. Zostań Członkiem Wspierającym Stowarzyszenia – jako organizacja. Włączysz się aktywnie w życie naszego  Stowarzyszenia, otrzymasz zniżki na organizowane przez nas szkolenia i eventy. W ramach podziękowania zamieścimy logo Twojej Organizacji na naszej stronie www, w naszych wydawnictwach, na roll-up-ach wystawianych podczas organizowanych przez nas wydarzeń. Wspomożesz nas przy tym składką członkowską, której wielkość jest uzależniona od wielkości zatrudnienia w Twojej Organizacji – szczegóły znajdziesz tutaj.
 3. Zostań Wolontariuszem. Aby porozmawiać o możliwościach w tym zakresie, skontaktuj się z nami, pisząc do nas na adres: biuro@jsp.org.pl

Razem możemy więcej

Jak zostać członkiem?

Nasze Stowarzyszenie to „fajna grupa fajnych ludzi, którzy robią fajne i potrzebne! rzeczy” 🙂

Możesz więc do tych fajnych działań dołączyć albo też zaproponować własne, nowe.
Współpracę możesz podjąć po prostu „jako osoba” (tzw. „Członek Zwyczajny”) lub jako instytucja – np. Twoja Firma (tzw. „Członek Wspierający”).